O Blogu

Na blogu występują: Wanda, czyli ja – osoba pisząca, moje pociechy, czyli Starszak i Maluch oraz ojciec rodziny, czyli  Mój Stary

Wanda

Jestem mamą, w tej chwili właściwie przede wszystkim, bo dzieci w tym wieku są bardzo wymagające. Czy jestem eko-mamą…? Nie sądzę, ale staram się, aby w tym szalonym i pełnym sztuczności świecie moje dzieci rosły w możliwie godnych warunkach.
I dlatego od dobrych kilku lat jestem matką karmiącą, matką gotującą i starającą się zapewnić dzieciom kreatywne rozrywki. Nie, nie jestem matką idealną, bo takich nie ma.  Ale staram się być przede wszystkim matką kochającą i mającą czas dla swoich dzieci. Nie jest to łatwe, wymaga odpuszczania na innych płaszczyznach, dlatego często powtarzam sobie, że ważniejszy codzienny spacer aniżeli czysty dom 😉

Blog

Wanda i jej Banda to MY – nasza czwórka. wandaijejbanda.pl to blog o życiu – życiu z dziećmi – czyli parentingowy – o tym jak wygląda życie po narodzinach potomków, no i jak to jest jak ma się też swoje cele i marzenia. A naszym celem jest stworzenie Naszego Miejsca w Lesie. Zatem jest i o tym, o stylu życia, o potrzebie obcowania z naturą i życiu z dala od miasta – czyli jest też lifestyle’owo.

Zielona Weranda

Zielona Weranda to miejsce, które powstaje. To chata w Naszym Miejscu w Lesie. Pewnego razu pojechaliśmy Tam i pokochaliśmy to miejsce. Chata stała się nasza, ale rzuciliśmy sobie nie lada wyzwanie. To wszystko trzeba było pogodzić z codziennością i pojawiającymi się dziećmi. Póki co, trzymamy się naszych marzeń.

Zapraszamy do naszego świata i do uczestniczenia w Jego tworzeniu.

me and my whole world